De Ziua funcționarului public, marcată pe 23 iunie, Agenția de Guvernare Electronică (AGE) a descris, în studioul emisiunii „Bună dimineața” de la Moldova 1, ceea ce instituția numește o transformare „fundamentală” a relației dintre cetățean și stat: de la cozile de odinioară la servicii obținute „la un click distanță”.
MAI MULT RADIO MOLDOVA





