Doi polițiști de patrulare au murit la spital în urma unui accident grav produs marți, 22 iunie, pe traseul R6, în satul Grigorăuca, raionul Sângerei. Polițiștii, care se aflau pe acostament, în afara autospecialei, au fost spulberați de o mașină al cărei șofer ar fi adormit la volan.
MAI MULT RADIO MOLDOVA





