Un infirmier din Budapesta a fost arestat după ce poliția a descoperit că ducea acasă de la spital bucăți de cadavre, pe care le gătea și mânca. În locuința lui, oamenii legii au descoperit o față umană, membre, un craniu și o inimă.
The post Canibalul din Budapesta. Un infirmier lua bucăți de cadavre din spital, le gătea acasă și le mânca. Locuia în muzeul groazei first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO







