În plină criză politică în țară, președintele Nicușor Dan merge joi, 25 iunie, în Polonia. Șeful statului participă la Summitul Flancului Estic şi va avea o întâlnire cu fostul președinte polonez Lech Walesa, a anunțat miercuri Administrația Prezidențială. Conform agendei publicate de Palatul Cotroceni, Nicușor Dan va participa, începând cu ora 13:30, la Summitul Flancului …
The post Nicușor Dan, într-o nouă deplasare externă. La ce summit participă joi first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO






