Mai mulți angajați ai unei companii din Italia au primit din greșeală de aproximativ 600 de euro în plus la salariu, de persoană, în urma unei erori de calcul în departamentul de contabilitate. După ce a constatat problema, compania a cerut returnarea banilor virați în plus, scrie adevărul.ro.
MAI MULT UNIMEDIA







