Ministra Afacerilor Interne, Daniela Misail-Nichitin, și șeful Inspectoratului General al Poliției (IGP), Viorel Cernăuțeanu, au participat la ceremonia de înmormântare a polițistului de 25 de ani, unul dintre cei doi polițiști care și-au pierdut viața în urma accidentului din raionul Sîngerei. Potrivit NordNews, acesta a fost condus pe ultimul drum pe 25 iunie. Accidentul s-a […]
The post Ministra de Interne și șeful IGP, la înmormântarea polițistului de 25 de ani, strivit de o mașină la Sîngerei appeared first on NewsMaker.
MAI MULT NEWSMAKER





