Șoferul în vârstă de 51 de ani, bănuit că a provocat accidentul de la Sîngerei în urma căruia și-au pierdut viața doi polițiști de patrulare, a fost plasat în arest la domiciliu pentru 30 de zile. Decizia a fost pronunțată de judecători, pe 25 iunie. Prezent la ședința de judecată, bărbatul și-a recunoscut vina „în […]
The post Judecătorii l-au plasat în arest la domiciliu pe șoferul care a provocat accidentul de la Sîngerei, în care au murit doi polițiști appeared first on NewsMaker.
MAI MULT NEWSMAKER





