Guvernul marocan a anunţat joi că ţara va reveni la ora Greenwich (GMT) începând de la 20 septembrie, după opt ani de aplicare permanentă a orei de vară (GMT+1), o măsură adoptată după dezbateri aprinse, informează AFP, citată de hotnews.ro.
MAI MULT UNIMEDIA





