Germania a pierdut meciul cu Ecuador după ce a condus cu 1:0, într-o partidă jucată la New Jersey. Grație victoriei, sud-americanii și-au asigurat calificarea în șaisprezecimile de finală ale Campionatului Mondial.
MAI MULT RADIO MOLDOVAGermania a pierdut meciul cu Ecuador după ce a condus cu 1:0, într-o partidă jucată la New Jersey. Grație victoriei, sud-americanii și-au asigurat calificarea în șaisprezecimile de finală ale Campionatului Mondial.
MAI MULT RADIO MOLDOVA