Președinta Maia Sandu a criticat decizia Consiliul Superior al Procurorilor (CSP) de a promova procurori care au picat de două ori evaluarea externă. Eu cred că e un precedent periculos”, a menționat șefa statului la emisiunea „În profunzime” de la protv.
MAI MULT UNIMEDIA