Un număr de 13 profesori, învățători și educatori din țară au fost premiați în cadrul Galei „Pedagogul Anului”, organizată cu prilejul Zilei Profesorului. Ei au trecut prin mai multe etape ale competiției, remarcându-se prin profesionalism, creativitate și pasiune pentru educație. Dascălii spun că tind să devină exemple demne de urmat pentru discipolii lor.
MAI MULT RADIO MOLDOVA






