Anul școlar se încheie în moduri tot mai creative. La Iași, 400 de elevi au întâmpinat vacanța mare cu o bătaie cu apă pe terenul de sport. Iar în Constanța, copiii au fost premiați la o fermă.
The post Serbări pe stil nou. Cum au întâmpinat elevii vacanța de vară. „Câștigăm cu toții” first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





