Cei doi polițiști de patrulare loviți de un automobil, în apropierea satului Grigorăuca din raionul Sîngerei, au decedat pe masa de operații. Informația a fost confirmată pentru NewsMaker de către, Ion Galuș, purtătorul de cuvânt al Spitalului Clinic Republican Sîngerei. „Au decedat pe masa de operații. traumatismele suferite au fost incompatibile cu viața”, a menționat […]
The post Cei doi polițiști loviți de o mașină în timpul serviciului la Sîngerei au murit pe masa de operații. Cernăuțeanu explică cum a avut loc tragedia appeared first on NewsMaker.
MAI MULT NEWSMAKER





