Cei doi polițiști, care au murit la spital, după ce au fost striviți de un automobil la Grigorăuca aveau 25 și 29 de ani. Poliția Națională a transmis un mesaj de condoleanțe, exprimând regretul profund pentru pierderea celor doi angajați
MAI MULT UNIMEDIA