Cei 18 pasageri rezidenți în SUA care au călătorit pe nava de croazieră MV Hondius, implicată într-un focar de hantavirus, au părăsit Unitatea Națională de Carantină din Nebraska după finalizarea perioadei de monitorizare, a anunțat Centrul Medical al Universității din Nebraska.
The post Focar hantavirus. Toți pasagerii americani de pe nava MV Hondius au încheiat carantina first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO






