Preşedintele AUR, George Simion, a declarat după consultările cu preşedintele Nicuşor Dan, că fără AUR nu se poate rezolva această criză guvernamentală iar dacă preşedintele Nicuşor Dan va continua să încalce voinţa românilor, se ajunge la suspendare. El a mai spus că Nicuşor Dan şi Ilie Bolojan trebuie să se hotărască dacă se împacă sau nu. El a mai spus că AUR vrea să construiască, pentru că ţara trebuie să iasă din criză şi că toate cărţile sunt pe masă.
The post George Simion: Fără AUR nu se poate rezolva această criză. Dacă Nicuşor Dan va continua să încalce voinţa românilor, se ajunge la suspendare / AUR vrea să construiască, ţara trebuie să iasă din criză first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





