De mai bine de o săptămână, locuitorii din Alba Iulia nu mai pot să folosească mijloacele de transport în comun. Șoferii de autobuz au intrat în grevă pentru că, spun ei, nu și-au primit salariile.
The post Oraș din România, fără autobuze de peste o săptămână. Operatorul de transport, amendat zilnic cu 30.000 de lei first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





