Poliţiştii au făcut uz de armă marţi dimineaţă, pe o stradă din Sectorul 2 al Capitalei, după ce au fost atacaţi cu cuţitul de un bărbat. Ei fuseseră solicitaţi de tatăl bărbatului, care a reclamat că acesta l-a înjunghiat.
The post Polițiști atacați cu cuțitul de un tânăr care și-a înjunghiat tatăl, în Sectorul 2. Agenții au deschis focul first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO






