Doi polițiști de patrulare au ajuns în stare extrem de gravă la spital, după ce au fost loviți violent de un automobil pe traseul R6, în satul Grigorăuca, raionul Sângerei.
MAI MULT RADIO MOLDOVADoi polițiști de patrulare au ajuns în stare extrem de gravă la spital, după ce au fost loviți violent de un automobil pe traseul R6, în satul Grigorăuca, raionul Sângerei.
MAI MULT RADIO MOLDOVA