Rectorul SNSPA, Remus Pricopie, a afirmat la „Interviurile Adevărul” că reprezentanții partidelor din fosta coaliție ar trebui să discute despre o soluție la criza politică declanșată în luna mai. Totodată, acesta l-a acuzat pe liderul AUR, George Simion, că a făcut „circ” în Parlament.
The post Remus Pricopie invită partidele la discuții: „Îi chem eu la SNSPA”. Ce îi reproșează lui George Simion first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





