Un bărbat din Iași susține că a ajuns în conflict cu Digi RCS-RDS după ce a primit o informare prin care era anunțat că, de la 1 iulie 2026, tarifele serviciilor și echipamentelor vor fi exprimate în euro. Ovidiu M. spune că nu a fost de acord cu această modificare și a anunțat compania, prin e-mail, că vrea să denunțe unilateral contractul.
The post Ce a pățit un ieșean care nu a vrut să plătească facturile Digi în euro. Suma uriașă care i s-ar fi cerut ca să renunțe la contract first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





