Guvernul a decis să acorde câte un milion de lei familiilor celor doi polițiști care și-au pierdut viața în urma gravului accident rutier produs pe 23 iunie, în satul Grigoreuca din raionul Sângerei. Decizia a fost aprobată în ședința din 24 iunie, care a început cu un moment de reculegere.
MAI MULT RADIO MOLDOVA





