Fiul fostului fotbalist Ilie Dumitrescu, cunoscut drept Toto Dumitrescu, a fost internat, marţi seară, la Spitalul Obregia, după ce a făcut scandal într-un magazin din Sectorul 4 şi s-a certat cu concubina.
The post Fiul lui Ilie Dumitrescu a fost internat la Spitalul Obregia, după ce a făcut scandal într-un magazin şi s-a certat cu iubita first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





