Fiul fostului fotbalist Ilie Dumitrescu a fost internat marți seară la Spitalul de Psihiatrie „Alexandru Obregia”, după ce a provocat un scandal într-un magazin din Sectorul 4 al Capitalei și a avut o altercație cu concubina sa pe stradă.
The post Fiul lui Ilie Dumitrescu, internat la Obregia după ce a făcut prăpăd într-un magazin din București, în urma unei altercații cu partenera sa first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





