Memorandumul de înţelegere încheiat între Iran şi SUA pentru a pune capăt războiului reprezintă „declaraţia de înfrângere a Americii”, a declarat miercuri şeful echipei de negociere iraniene, Mohammad Bagher Ghalibaf.
The post „Înfrângerea Americii”: Iranul susține că acordul cu SUA marchează victoria Teheranului first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





