Fostul premier desemnat Adrian Veştea a făcut “o greşeală fulminantă” când s-a dus luni seara la sediul AUR, la solicitarea liderului formaţiunii, a declarat preşedintele UDMR, Kelemen Hunor.
The post Kelemen Hunor: Adrian Veştea a făcut o greşeală fulminantă când s-a dus la sediul AUR. N-a înţeles care sunt liniile roşii first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





