Mama băiețelului de 2 ani din Galați găsit mort în casă, deshidratat și subnutrit, a fost reținută. Femeia a fost externată de la Psihiatrie și este cercetată acum de polițiști pentru omor calificat.
The post Mama băiatului de 2 ani care a murit deshidratat și subnutrit a fost reținută după ce a fost externată de la Psihiatrie first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





