Ședința de astăzi a Guvernului a început cu un minut de reculegere în memoria celor doi polițiști care au decedat ieri la Sângerei, în urma unui grav accident produs în timpul exercitării atribuțiilor de serviciu. Premierul Alexandru Munt…
MAI MULT MOLDPRES