Fostul prim-vicepreşedinte al PNL Cătălin Predoiu anunţă, miercuri, că nu va contesta o eventuală decizie a partidului de excludere şi o va lua ca atare, nu o va comenta, el arătând că, în acelaşi timp, consideră că acei colegi care doresc să nu fie supuşi sancţiunilor trebuie să aibă şansa unui dialog şi a unui compromis cu partidul. Predoiu şi-a dat demisia, recent, din funcţia de prim-vicepreşedinte al partidului, înainte de Congresul extraordinar al partidului în care s-a ales o nouă structură de conducere. El a rămas membru al PNL.
The post Predoiu: Nu voi contesta o eventuală decizie a partidului de excludere. O voi lua ca atare, nu o voi comenta. Consider că acei colegi care doresc să nu fie supuşi sancţiunilor trebuie să aibă şansa unui dialog şi a unui compromis cu partidul first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





