Caz macabru în Budapesta, unde un brancardier a fost prins de polițiști cu o întreagă colecție de organe umane. Atenție, urmează informații care vă pot afecta emoțional! Bărbatul a recunoscut că ar fi mâncat o parte din rămășițele umane, scrie digi24.ro.
MAI MULT UNIMEDIA






