În prima zi de concurs, atât echipa noastră națională feminină, cât și cea masculină, au debutat cu victorii la turneul ce se dispută pe stadionul Dinamo. Prima în concurs a intrat echipa noastră națională masculină a Republicii Moldova. “Haiducii” au învins reprezentativa Elveției cu scorul de 22:10.
MAI MULT RADIO MOLDOVA




