Aflat în plin proces de recuperare după un accident grav, o luptă pe care o descrie ca fiind „deloc ușoară”, artistul Vlad Codreanu a ales să își transforme suferința în artă. Acesta a lansat o nouă producție muzicală plină de sensibilitate, intitulată „Mă doare inima”, dedicată în exclusivitate celor care i-au fost alături în cele mai negre momente, scrie shok.md.
MAI MULT UNIMEDIA





