Președinta Maia Sandu susține că, deși Guvernul Republicii Moldova gestionează reforme complexe și există domenii în care se muncește intens, activitatea Executivului are și carențe, în special la capitolul comunicare, unde „clar nu se fac lucrurile bine”. Declarațiile au fost făcute în cadrul emisiunii „În profunzime” de la protv.
MAI MULT UNIMEDIA





