Purtătoarea de cuvânt a Ministerului Afacerilor Externe al Rusiei, Maria Zaharova, a lansat un atac dur la adresa autorităților române, după anunţul primarului din Cluj-Napoca, Emil Boc, privind interzicerea utilizării simbolurilor de stat de către echipa rusă de gimnastică ritmică la o competiție în România, scrie Hotnews.
MAI MULT UNIMEDIA




