Fiul mai mare al celor doi soți din raionul Cahul, uciși cu bestialitate de către cel de-al doilea fecior aflat la evidența medicului psihiatru, a scris un mesaj plin de durere pe rețelele de socializare. Tânărul lucrează la moment în Suedia, scrie pulsmedia.md.
MAI MULT UNIMEDIA





