Accidentul cumplit produs pe 23 iunie, în satul Grigorăuca, raionul Sîngerei, în care doi polițiști și-au pierdut viața după ce au fost loviți de un Volkswagen, a lăsat în urmă nu doar o comunitate îndurerată, ci și familii distruse de durere.
MAI MULT UNIMEDIA