Doi bărbați au fost arestați preventiv după ce au fost prinși în flagrant în timp ce ridicau un colet din Olanda ce conținea aproximativ patru kilograme de substanțe psihoactive. Potrivit anchetatorilor, drogurile erau destinate comercializării.
The post Captură de droguri în București: doi bărbați, prinși în flagrant cu un colet din Olanda first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO



