Preşedintele AUR, George Simion, a declarat luni că s-ar bucura să existe o nominalizare din partea AUR şi să existe un premier AUR, el precizând că asta este o situaţie ideală în care îşi asumă guvernarea, de care văd că fug mulţi.
The post George Simion: Ne-am bucura să existe o nominalizare din partea AUR şi să existe un premier AUR. Asta este o situaţie ideală pentru noi, în care ne asumăm guvernarea, de care vedem că fug mulţi first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO



