Premierul desemnat, Adrian Veștea, a declarat, luni după-amiază, că va avea o întâlnire cu președintele AUR, George Simion, înainte de votul în Parlament. Anunțul a venit la scurt timp, după ce liderul suveranist a spus că nu va vota Guvernul Veștea.
The post Adrian Veștea se va întâlni cu George Simion înainte de vot. ”Sunt un om al dialogului și al consensului” first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




