Bogdan-Gruia Ivan este ministrul desemnat al Energiei în Cabinetul Veştea, cu un parcurs construit în zona administraţiei publice, a digitalizării şi a portofoliilor economice, iar în ultimii ani a ocupat funcţii de ministru în mai multe guverne.
The post CABINETUL VEŞTEA – Bogdan Ivan, nominalizat la Energie, la al patrulea mandat first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




