Realizatoarea TV Anca Alexandrescu a comentat pe larg negocierile politice din ultimele zile, poziția AUR în Parlament și perspectivele mișcării suveraniste, susținând că formațiunea condusă de George Simion a ajuns într-un punct în care nu mai poate fi ignorată de celelalte partide.
The post Anca Alexandrescu: „Primele două partide care au câștigat alegerile trebuie să formeze guvernul” first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




