Un lucrător al serviciului de ambulanță din Budapesta este acuzat că a dezgropat cadavre pentru a lua părți de corp pe care le gătea și le mânca.
The post Anchetă macabră în Ungaria. Un ambulanțier din Budapesta este suspectat că dezgropa cadavre pe care le gătea și le mânca first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO





