După două ore de negocieri aprinse la Parlament între reprezentanții Asociației „Forța Fermierilor” și autorități, nu a fost luată nicio decizie privind revendicările agricultorilor. O nouă rundă de discuții a fost programată pentru săptămâna viitoare. Între timp, fermierii nu renunță la proteste.
MAI MULT RADIO MOLDOVA





