Peste șapte mii de persoane aflate în căutarea unui loc de muncă au fost angajate în primele patru luni ale anului curent prin intermediul Agenției Naționale pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM), anunță Ministerul Muncii și Protecției Sociale.
MAI MULT RADIO MOLDOVA




