La intersecția bulevardului Ștefan cel Mare și Sfânt cu strada Alexandr Pușkin a fost aplicat un nou marcaj rutier, care delimitează clar zona intersecției și are scopul de a preveni blocarea acesteia de către autovehicule, comunică Poliția. „Marcajul are menirea de a menține intersecția liberă, mai ales în orele de vârf”, spun oamenii legii.
MAI MULT UNIMEDIA





