Premierul desemnat Adrian Veştea, care nu a reuşit să primeasc luni noaptea votul Parlamentului, a declarat că a venit în acest proiect cu bune intenţii şi a considerat că este necesar să răspundă la această provocare şi îi pare rău că nu s-a putut materializa. El a menţionat că va urma tot o perioadă de nesiguranţă, de nelinişte pentru români.
The post Adrian Veştea: Am venit în acest proiect cu bune intenţii. Am considerat că este necesar să răspund la această provocare. Îmi pare rău că nu s-a putut materializa / Va urma tot o perioadă de nesiguranţă, de nelinişte pentru români first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




