Alexandru-Florin Rogobete, unul dintre cei mai tineri lideri ai PSD, a fost nominalizat pentru portofoliul Ministerului Sănătăţii în echipa guvernamentală propusă de Adrian Veştea pentru a doua oară. La 35 de ani, Rogobete revine într-o poziţie de conducere în domeniul sănătăţii.
The post CABINETUL VEŞTEA – Alexandru Rogobete – a doua oară ministru al Sănătăţii la 35 de ani first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




