Liderul AUR, George Simion, a publicat luni seară pe Facebook un mesaj în timp ce în plenul reunit al Parlamentului a început votul de învestire a Guvernului Veștea. „Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot”, a scris George Simion pe Facebook. Anterior, în plen, George Simion, extrem de surescitat, a avut un discurs scurt, în care …
The post George Simion nu a mai așteptat rezultatul final al votului, după ce și-a scos parlamentarii din sala: „Guvernul Veștea/Nicușor a picat la vot” first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




