Preşedintele UDMR, Kelemen Hunor, a declarat luni seară, în plenul reunit, la votul de învestitură a guvernului Veştea, că există un singur om care astăzi a câştigat iar talentul trebuie recunoscut. ”Felicitări, George Simion, ai dat şah şi mat!”, a transmis liderul UDMR, relatează News.ro. ”Astăzi se încheie o perioadă importantă din istoria contemporană a …
The post Kelemen Hunor, omagiu pentru George Simion de la tribuna Parlmanetului. „Există un singur om care astăzi a câştigat. Nu este în sală, dar talentul trebuie recunoscut. Felicitări, George Simion, ai dat şah şi mat!” first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO




