Candidatul la funcția de prim-ministru, Adrian Veștea, a anunțat luni după-amiază că se va întâlni cu liderul AUR, George Simion, „înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic”. Adrian Veștea s-a descris drept „un om al dialogului și al consensului”. „Înțelegând responsabilitatea care îmi revine pentru a pune capăt haosului politic, voi …
The post Premierul desemnat anunță că se întâlnește cu George Simion: „Este obligatoriu” first appeared on Nexta.ro.
MAI MULT NEXTA.RO



